Korina Sudół

specjalista w dziedzinie: telekomunikacja

W Kancelarii Prawnej Media od blisko 10 lat zajmuje się dokumentami abonenckimi operatorów i dostawców usług elektronicznych.

Autor pełnej dokumentacji abonenckiej licznych wiodących operatorów i dostawców na rynku usług telekomunikacyjnych i elektronicznych. Konsultant do spraw regulujących współpracę z abonentami, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii konsumenckich. Uczestnik kilkudziesięciu postępowań legislacyjnych obejmujących regulację rynku usług telekomunikacyjnych. Specjalista do spraw karnych, absolwent Studiów Podyplomowych Prawa Karnego Materialnego i Procesowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W Kancelarii zajmuje się bieżącym doradztwem i reprezentacją w zakresie szeroko rozumianej odpowiedzialności karnej przy prowadzeniu działalności telekomunikacyjnej.

Prowadzi obsługę prawną w języku angielskim, posługuje się stale rozwijanym językiem niemieckim i hiszpańskim w stopniu komunikatywnym. Obecnie pobiera nauki również z zakresu języka francuskiego.

Po godzinach w Kancelarii spędza czas w swojej pracowni rękodzielniczej malarstwa i biżuterii artystycznej. Miłośnik literatury popularnonaukowej z zakresu historii i sztuki, a także beletrystyki historycznej. Sympatyk zwierząt – udziela bezpłatnej pomocy prawnej zakresu ochrony ich praw.